material Description

مواد پلی پروپیلن شیمیایی ZR230 تولید پتروشیمی نوید زر شیمی میباشد این کوپلیمر در ساخت لوله و اتصالات پلی پروپیلنی کاربرد دارد

 

پلی پروپیلن شیمیایی گرید PPZR230 تولید پتروشیمی نوید زر شیمی میباشد، از خانواده کوپلیمرهاست و در تولید لوله و اتصالات پلی پروپیلنی کاربرد دارد.

این بسپار با کیفیت طرفداران بسیاری در میان تولید کنندگان لوله و اتصالات پلی‌پروپیلن دارد و از اقبال خوبی در بازار خرید و فروش مواد پلاستیک برخوردار است.

کاربرد مهم مواد پلی پروپیلن ZR230 یا به اختصار PP ZR در صنعت ساختمان

 

یکی از مهم ترین و پرکاربردترین لوله ها در صنعت ساختمان، لوله های پلی‌پروپیلن یا لوله PP هستند. این لوله های پلی‌پروپیلنی در سایزهای مختلف و‌ در کاربردهای مختلف تولید می شوند.

دو دسته کاربرد و موارد استفاده لوله‌های تک لایه پلی‌پروپیلن PP ساخته شده از PP ZR بسیار رایج هستند، دسته اول لوله های پلی‌پروپیلن مورد مصرف در آبرسانی ساختمان که به لوله سفید یا سبز معروف هستند و معمولا در سایزهای 20 الی 63 تولید می شوند.

دسته دوم لوله های پلی‌پروپیلن فاضلابی که در قطرهای بالاتر تولید شده و در تخلیه فاضلاب ساختمان کاربرد دارند.
لوله های پلی‌پروپیلن آبرسانی علاوه بر لوله سفید به لوله های PP-RC نیز معروف هستند که به معنای استفاده از مواد پلی‌پروپیلن رندوم کوپلیمر می باشد.

البته استفاده از سایر مواد پلی‌پروپیلن مانند پلی‌پروپیلن همو پلیمر (PP-H)، پلی‌پروپیلن بلاک (PP-B) و پلی‌پروپیلن RCT نیز مجاز است. معمولا برای تولید لوله‌های تک لایه پلی‌پروپیلنی غیر از ماده PPZB332C، خرید مواد PPR60 و یا خرید مواد PPMR230 , PP ZR230  پیشنهاد میشود.

اطلاعات تکمیلی

تولید کننده: نوید زر شیمی
بسته‌بندی: جامبوبگ

برای اطلاعات بیشتر مطالعه مقالات مرتبط پیشنهاد می‌شود: