material Description

موادپلی‌پروپیلن شیمیایی تزریقی548R (PP548R ) PP، تولید پتروشیمی جم میباشد

پلی پروپیلن 548R (PP548R ) تولید پتروشیمی جم میباشد که کاربرد اصلی آن در تولید قطعات محکم پلاستیکی و قطعات داخلی خودرو که نیاز به استحکام بالا دارند می‌باشد.

این ماده پلیمری با کیفیت خوب و عرضه مناسب با بازار خوبی در صنایع تولید پلاستیک و بازار خرید و فروش پلاستیک برخوردار است.

موارد کاربرد پلی پروپیلن گرید PP548R

پلی‌پروپیلن یک پلیمر اشباع شده است که از مونومر، پروپیلن ایجاد می‌شود و بیشترین پلاستیک استفاده شده در قطعات خودروی  ماست.

از آنجا که PP یک پلیمر ترموپلاستیک است، می‌توان آن را به راحتی به هر شکلی درآورد. همچنین این ماده از مقاومت شیمیایی و حرارتی بسیار خوبی برخوردار است و به طور کلی در برابر ضربه مقاوم است.

بیشترین گریدی که در تولید خودرو از آن استفاده میشود PPR40,  و یا PP440L و همچنین PP548R می‌باشد.

با توجه به ویژگی‌های این ماده، آن را در سپر اتومبیل، سطل‌های گاز و حتی الیاف فرش کف داخلی اتومبیل خود پیدا خواهید کرد. این ماده جایگزینی اقتصادی‌تر برای پلاستیک‌های گران قیمت با مقاومت و دوام مشابه است که به کاهش هزینه‌های تولید کمک می‌کند. یکی از مزایای عمده پلی‌پروپیلن این است که در برابر اسیدها، بازها و حلال‌های شیمیایی مقاومت خوبی دارد. از این ماده می‌توان در محفظه‌های گاز، الیاف مورد استفاه، ضربه گیرها مانند سپر، عایق کابل و مخازن شیمیایی استفاده کرد.

″Jampilen PP548R” یک کوپلیمر هتروفیزیک با فرمول ضد الکتریسیته است که برای قالب‌گیری و تزریق با دیواره نازک استفاده می‌شود.

موارد ساخته شده با این بسپار دارای سختی بالا، مقاومت در برابر ضربه و خاصیت ضد استاتیک عالی هستند.

برای تولید قطعات با جدار نازک مانند گلدان‌های گل، ظروف آشپزخانه ، لوازم خانگی، فیلترها، محفظه فیلترها و قطعات لوازم خانگی مناسب است.

548R دارای اجازه تماس با مواد غذایی است و یا به اصطلاح فود گرید است.

کاربردهای عمومی

  • اجناس با دیواره نازک
  • کالاهایی مانند گلدان‌های گل، ظروف، لوازم خانگی، فیلترها، محفظه‌های فیلتر و اجزای دستگاه‌های ورزشی، تفریحی و اسباب‌بازی

روش‌های پردازش

قالب‌گیری تزریقی

ویژگی‌ها

  • قدرت ضربه خوب
  • سختی بالا
  • خواص آنتی‌استاتیک عالی
  • قابلیت قالب‌ریزی عالی و زمان چرخه کوتاه
  • کوپلیمر هتروفیزیک

اطلاعات تکمیلی

تولید کننده: پتروشیمی جم
بسته‌بندی: 25kg

برای اطلاعات بیشتر به مقالات ما مراجعه کنید: