material Description

مواد پلی پروپیلن شیمیایی PP MR یا MR230 از خانواده کوپلیمرها و تولید پتروشیمی مارون می‌باشد، در تولید لوله و اتصالات پلی پروپیلنی کاربرد دارد

پلی پروپیلن شیمیایی گرید MR230 تولید پتروشیمی مارون میباشد، از خانواده کوپلیمرهاست و در تولید لوله و اتصالات پلی پروپیلنی کاربرد دارد.

این بسپار با کیفیت طرفداران بسیاری در میان تولید کنندگان لوله و اتصالات پلی‌پروپیلن دارد و از اقبال خوبی در بازار خرید و فروش مواد پلاستیک برخوردار است.

کاربرد مهم مواد پلی پروپیلن PP MR در صنعت ساختمان 

یکی از مهم ترین و پرکاربردترین لوله ها در صنعت ساختمان، لوله های پلی‌پروپیلن یا لوله PP هستند. این لوله های پلی‌پروپیلنی در سایزهای مختلف و‌ در کاربردهای مختلف تولید می شوند.

دو دسته کاربرد و موارد استفاده لوله‌های تک لایه پلی‌پروپیلن PP ساخته شده از PP MR230 بسیار رایج هستند، دسته اول لوله های پلی‌پروپیلن مورد مصرف در آبرسانی ساختمان که به لوله سفید یا سبز معروف هستند و معمولا در سایزهای 20 الی 63 تولید می شوند.

دسته دوم لوله های پلی‌پروپیلن فاضلابی که در قطرهای بالاتر تولید شده و در تخلیه فاضلاب ساختمان کاربرد دارند.
لوله های پلی‌پروپیلن آبرسانی علاوه بر لوله سفید به لوله های PP-RC نیز معروف هستند که به معنای استفاده از مواد پلی‌پروپیلن رندوم کوپلیمر می باشد.

البته استفاده از سایر مواد پلی‌پروپیلن مانند پلی‌پروپیلن همو پلیمر (PP-H)، پلی‌پروپیلن بلاک (PP-B) و پلی‌پروپیلن RCT نیز مجاز است. معمولا برای تولید لوله‌های تک لایه پلی‌پروپیلنی خرید مواد PPR60 و یا خرید مواد PPMR230 , PP ZR230  پیشنهاد میشود.

اطلاعات تکمیلی

تولید کننده: پتروشیمی مارون
بسته‌بندی: 25kg

برای اطلاعات بیشتر مطالعه مقالات مرتبط پیشنهاد می‌شود: